AYVALIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik Ayvalık ve çevresinde uzman kadro ve geniş çaplı günümüze uygun ekipmanlarla fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerini sunmaktadır. İzmir ve ege bölgesinde 7/24 saat kesintisiz faaliyetlerini sürdürmektedir.

Prenses temizlik kurulduğundan bugüne güler yüzlü ve güvenilir personellerle çalışarak ve yapmış olduğu temizlik hizmetlerinden taviz vermemiştir. Hizmette sınır tanımaksızın İzmir ve ege bölgesinde saygın bir şirket olmuştur. Prenses temizlik şirketiyle tanışmak için acele edin, Çünkü bizimle çalışmak bir ayrıcalıktır. İnanıyorum ki bizimle çalıştığınıza hiç pişman olmayacaksınız, Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebilinin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır. 

Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Bunu da bizimle irtibata geçerek ve çalışarak farkı anlayacaksınız.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57