BALÇOVA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik Balçova ve çevresinde uzman kadrosu ve günümüze uygun geniş çaplı ekipmanlarla hizmette sınır tanımaksızın en kaliteli, en iyi ve en uygun fiyat seçenekleriyle  fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Prenses temizlik güler yüzlü ve güvenilir personellerle birlikte çalışarak kurulduğu günden bugüne yapmış olduğu fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili ve benzeri gibi temizlik hizmetlerinde taviz vermemiş olup İzmir,İlçeleri veİzmirin her semtinde saygın ve sayılır şirketler arasında yer almıştır.

Prenses temizlik ve çalışanları olarak yapmış oldukları fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili ve benzeri gibi temizlik hizmetlerinin arkasında olup yapılan hizmetlerin garantisini vermektedir.

Prenses temizlik şirketiyle çalışmak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı da bizimle çalışarak anlayabilirsiniz, Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebilinin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz. Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur.

Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçerek randevu almanız, Acele edin bizimle çalışmanın farkını görün.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57