BAYRAKLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik merkezi Bayraklı olup bayraklı ve çevresinde uzman kadrosu ve geniş çaplı ekipmanlarla en kaliteli, en iyi ve en uygun fiyat seçenekleriyle hizmette sınır tanımaksızın 7/24 saat kesintisiz fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Prenses temizlik olarak ve çalışan güler yüzlü ve güvenilir personelleri olarak müşteri memnuniyeti anlayışı yaklaşımıyla sizlere daha ileri ki yıllara hizmetlerimizi sürdürmeye devam edecektir. İzmir ve İzmirin her bölgesinde saygın ve sayılır bir şirket olmuştur. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Prenses temizlik şirketiyle çalışmak bir ayrıcalıktır. İnanıyorum ki bizleri seçtiğinize hiç pişman olmayacaksınız, Bizimle çalışmak için bizimle irtibata geçmeniz lazım, Acele edin randevunuzu alın, Farkımızı görün.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57