BOSTANLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik Bostanlı ve çevresinde uzman kadrosu ve günümüze uygun geniş çaplı ekipmanlarla fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerinde en kaliteli, en iyi ve en uygun fiyatlarla hizmette sınır tanımadan 7/24 saat kesintisiz sunmaktadır.

Prenses temizlik olarak ve çalışan güler yüzlü ve güvenilir personellerle müşteri memnuniyeti anlayışıyla İzmir ve ege bölgesinde saygın ve sayılır şirketler arasına girmiştir. Prenses temizlik şirketi ve çalışanları olarak yapmış olduğu fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerinden taviz vermemiştir. 

Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebilinin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz. Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur.

Acele edin hemen bizimle irtibata geçin ve randevunuzu alın, Çünkü bizimle çalışmayınca farkı anlayamazsınız.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57