ÇİĞLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik Çiğli ve çevresinde uzman kadro ve geniş çaplı ekipmanlarla fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon,havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerini 7/24 saat kesintisiz hizmette sınır tanımaksızın sürdürmeye devam etmektedir.

Prenses temizlik olarak ve çalışan güler yüzlü personellerle müşteri memnuniyeti anlayışıyla İzmir ve Çiğli bölgesinde saygın ve sayılır şirketler arasında yer almıştır. Prenses temizlik yapmış olduğu fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerinden taviz vermemiş olup bizleri seçtiğinize hiç pişman olmayacaksınız. Çünkü bizimle çalışmak bir ayrıcalıktır. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Bunu da bizimle çalışarak ve bizimle irtibata geçerek anlayacaksınız, Acele edin bizimle hemen irtibata geçin ve randevunuzu alın.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57