GÜZELBAHÇE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik uzman kadro ve teknolojiye uygun geniş çaplı ekipmanlarla Güzelbahçe ve çevresinde fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerini en iyi, en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleriyle hizmette sınır tanımaksızın 7/24 saat kesintisiz sunmaya devam etmektedir.

Prenses temizlik güler yüzlü ve güvenilir personelleriyle kurulduğundan bugüne yaptığı fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerinden taviz vermemiş olup İzmir ve ege bölgesinde faaliyetlerini sürdürerek saygın ve sayılır şirketler arasına girmiştir.

Prenses temizlik ve çalışanları olarak müşteri memnuniyeti anlayışıyla yaptığı fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerinin arkasında olmuştur. Prenses temizlik şirketiyle çalışmak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı fark etmek için bizimle irtibata geçerek randevu alarak sağlayacaksınız. İyi bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Bizimle çalıştığınıza inanıyorum ki hiç pişman olmayacaksınız. Acele edin hemen arayın.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57