KARŞIYAKA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik Karşıyaka ve çevresinde fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerini uzman kadro ve geniş çaplı teknolojiye uygun ekipmanlarla sizleri daha sağlıklı ve daha hijyenik bir ortama kavuşturarak 7/24 saat Kesintisiz ve hizmette sınır tanımaksızın hizmetlerini sürdürmeye devam edecektir.

Prenses temizlik olarak ve güler yüzlü ve güvenilir personellerle müşteri memnuniyeti anlayışıyla İzmir ve Karşıyaka civarında saygın ve sayılır şirketler arasında olmuştur. Prenses temizlik şirketiyle çalışmak bir ayrıcalıktır. Prenses temizlik kurulduğundan bugüne yapmış olduğu fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerinden taviz vermemiştir. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Bizleri seçtiğinize hiç pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Bunu da ancak bizimle çalışarak anlayacaksınız, Acele edin bizimle irtibata geçerek randevunuzu alın, farkı görün.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57