KISIKKÖY TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik Kısık köy ve çevresinde fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerini uzman kadrosu ve günümüze uygun ekipmanlarıyla en iyi, en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleriyle kesintisiz 7/24 saat sunmaya devam etmektedir.

Prenses temizlik kurulduğundan bugüne adına layık fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetleri sunarak İzmir ve kısıkköy bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Prenses temizlik müşteri memnuniyeti anlayışıyla gerekse çalışan personellerin güler yüzlü ve güvenilir olmasıyla ve yapmış olduğu fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetleriyle de saygın bir şirket haline gelmiştir. Bizimle çalışmak bir ayrıcalıktır. Bunu da bizimle irtibata geçerek ve çalışarak anlayacaksınız. İnanın ki pişman olmayacaksınız. Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur.

Sizlerin sağlığı için Acele edin şirketimizden randevu alın. Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57