MENDERES TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik Menderes ve çevresinde fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetleri konusunda uzman kadro ve günümüze uygun ekipmanlarıyla 7/24 saat kesintisiz sunmaya devam etmektedir.

Prenses temizlik gerek yapmış olduğu fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetleriyle gerekse çalışan personellerin güler yüzlü ve güvenilir olmasıyla İzmir ve Menderes bölgesi civarında saygın, en iyi şirketleri arasındadır.

Prenses temizlik müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmette sınır tanımayarak siz sayın müşterilerimize uzun yıllar fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu su sebili gibi temizlik hizmeti sunmaya devam edecektir. Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur.

Biz prenses temizlik şirketini seçtiğinize hiç mi hiç pişman olmayacaksınız, Bunu da bizimle irtibata geçerek anlayacaksınız.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57