URLA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik uzman kadro ve günümüze uygun teknolojinin de vermiş olduğu kolaylıklardan faydalanarak geniş çaplı ekipmanlarla Urla ve çevresinde fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerini 7/24 saat kesintisiz hizmette sınır tanımadan vermektedir.

Prenses temizlik güler yüzlü ve güvenilir personellerle kurulduğu günden bugüne yaptığı fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerinden taviz vermemiş olup İzmir ve Urla bölgesinde saygın ve sayılır şirketler arasına girerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Prenses temizlik ve çalışanları olarak müşteri memnuniyeti anlayışıyla sizlere daha ileri ki yıllar beraber olmayı hedefliyoruz. Bunu da bizimle çalışarak ve bizimle irtibata geçerek anlayacaksınız. Prenses temizlik şirketi ve çalışanları olarak yapılan fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerinin arkasında olmuştur. Kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur.

Acele edin hemen arayın ve randevunuzu alın farkı görün.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57