KONAK TEMİZLİK ŞİRKETİ

Prenses temizlik konak ve çevresinde fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerimizi 7/24 saat kesintisiz uzman kadromuz ve günümüze uygun geniş çaplı ekipmanlarıyla hizmette sınır tanımadan sunmaktayız. Güler yüzlü ve güvenilir personeller ve yetkililerimiz müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışarak İzmir ve Konak'ta sürdürmeye devam etmektedir.

Prenses temizlik yapmış olduğu fabrika, villa, inşaat sonrası, dolu ev, boş ev, işyeri, ofis, okul, anaokulu, otel, pansiyon, havuz, su deposu ve su sebili gibi temizlik hizmetlerinden hiç bir zaman taviz vermeyerek İzmir ve Konak bölgesinde saygın ve sayılır şirketler arasında olmuştur. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz.Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur.

Prenses temizlik seçtiğinize hiç pişman olmayacaksınız. Bunu da bizimle irtibata geçerek çalışarak anlayacaksınız. Sağlığınızı düşünüyorsanız, Hemen acele edin.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57