HAVUZ TEMİZLİĞİ

Havuzlarınız her yıl sezon öncesi, sezon içi ve sezon sonrası temizletmeniz gereklidir. Prenses temizlik öncelikle insan sağlığıyla ilgili olan havuzlarımızın temizliği konusunda çok titiz davranarak sizlere daha sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlamaktadır.

Prenses temizlik inşaat sonrası havuz, tadilat sonrası havuz ve havuzlarınızın kullanmış olduğunuz bölümü yosunlaşmış olabilir, içinde çamur pislikleri oluşmuştur. İşte bu oluşan pisliklerden sizi prenses temizlik kullanmış olduğu havuza özel kimyasallarla ve profesyonel personelleriyle havuzunuzu iyice temizleyerek hijyenik bir duruma getirir.

Sizlerin memnuniyeti başta olmak ilkesiyle yürüyerek işlerimizi sizlerin sayesinde büyütmekteyiz. Sizlere iyi bir hizmet sunmak bizim başlıca görevimizdir, sizlerle beraber daha nice yıllar olmak isteriz. Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan havuzun bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Sağlığınız için Prenses temizliği arayarak randevu alabilirsiniz. Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57