SU SEBİLİ TEMİZLİĞİ

Su sebili temizliğini de uzman kadro, güler yüzlü personellerle İzmir,ilçeleri ve izmirin her semtine  7/24 saat kesintisiz sürdürmektedir. Prenses temizlik olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutmak koşuluyla profesyonel ekip ve geniş çaplı ekipmanlarıyla hizmet etmektedir.

Büyük su sebili veya küçük su sebilleri olsun belli aralıklarla periyodik temizliği yapılması gereken malzemelerdir. Çünkü sağlığımızla ilgili bir önem taşımaktadır. Siz değerli müşterilerimiz su sebili temizliği ihtiyacı duyduğunuzda prenses temizliği arayarak bilgi sahibi olduktan sonra çalışmaya başlayabilirsiniz. Su sebillerinizi temizleyerek sizi sağlıklı bir ortama kavuşturabilir.

Şirketimizi aradığınızda temizlik yapılacak olan su sebilinin bilgilerini detaylı bir şekilde verildiği takdirde şirketimizde sizlere daha kaliteli, uygun fiyat, en iyi ekip ve ekipman seçenekleriyle yardımcı olacaktır. Şirketimizin ücretsiz keşif imkânlarından ve yılların birikimi olan deneyiminden yararlanabilirsiniz.  En az 10 adet su sebili için temizlik hizmetleri verilmektedir.

Sizlere kaliteli bir hizmet iyi bir temizlik şirketiyle olur. Su sebilleri temizliği konusunda prenses temizliği arayarak randevu alabilirsiniz. Hemen telefonlarımızdan irtibata geçiniz.

Alo tel; 0232 346 41 07 Gsm; 0538 576 25 57